Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odkazy nefungují

Ahoj všichni,
mám problém se svým prohlížečem. Používám Firefox a asi před třemi dny mi přestal fungovat jeden druh odkazů na stránkách. Například pokud si chci pustit video (ne na youtube), šipka nefunguje. Stává se mi to většinou u seriálů kde to nejdřív vyhodí reklamu a pak až to nechá spustit video samotné. Taky se mi to děje ve watchlistu na Serialzone. Celkově jsou to prostě odkazy, které nepřesměrovávají na koplet jinou stránku ale spíš mění něco na stránce stávající, nevím jak líp to vysvětlit.

Pro příklad: 01
Tady mi nejde překliknout na druhý zdroj a když se pokusím spustit video, vyhodí mi to dvě reklamy ale na šipka spouštějící samotné video už nereaguje.

Snad jsem to vysvětlila dobře.

Díky moc za rady :)

Firefox od verzie 52 prestal podporovat doplnky, okrem flashplayer.
V nastaveniach - doplnky mas co? Mozno nemas povoleny flashplayer alebo mas a je stary alebo z nejakeho dovodu tam mas nieco ine ako je normalne.
Ak mas nahodou antivir moze to sposobovat aj on ak mal nejaky doplnok v prehliadaci (nesledujem AV neviem co za hovadiny robia). AV mozes skusit odinstalit a restart.

Tak ja se na druhy zdroj prekliknu, ale hlasi to tam error

e>.jumbotron{color:#777C82;font-weight:normal;text -align:center;font-family:sans-serif;background:tr ansparent;}.lead{color:#777C82;font-size:14px;font -family:sans-serif;}
Sorry!

We are unable to find the video you're looking for. There could be several reasons for this, for example it got removed by the owner.

A video nejde spustit, pokud ti to detekuje nejaky adblock.