Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde Wi-Fi

Ahojte mam takovy dotaz ci by me neporadil nekdo. Mam v rekonstrukci byt a nechal sem si zavest internet, kdyz me to technik zapojil a zkousel sem to tak sem se bez problemu pripojil. Potom sem Router odpojil a ulozil aby se nezaprasil apod. Ted asi po mesici sem si natahnul kabel jak sem potreboval a na zkousku sem zapnul jen abych si na telefonu zapnul Wi-Finu ale nepripojil sem se. Router se nastartoval na mobilu se me ukazalo pripojene k siti Wi-FI blablabla ale nic me nejde na mobilu Youtube, internet nic. Nez sem to zapojoval tak sem krabici do ktere je z chodby zapnuty hlavni kabel premistoval a musel sem odpojit dva male dratky (cerveny a bily) zeleny a bily byl bokem. Opet sem to tak potom zapojil a stejne to nejde i sem zkousel vymenit ten druhy bily dratek jestli sem je nepomichal ale vysledek stejny. Snad sem to tak nejak popsal aby bylo rozumet s cim potrebuji pomoci. Nejde me do hlavy ze na mobilu me pise pripojeno k siti ale nic nejde. Klasicky pres PC internet nemuzu vyzkouset nemam PC na byte zatim. Predem dekuji za odpovede a rady.

Nejsem si vedom ze bych skrtnul dratkama o sebe ale mohlo se stat :-( a jestli jen pri odpojeni z te krabicky se vse anuluje tak to sem netusil. V utery zavolam primo na operatora a zeptam se kde by mohla byt teda chyba. Jinak pri startu Router blika a potom uz jen sviti LEDky. Dekuji za rady a informace dam vedet jak sem dopadnul a kde byla chyba aby se vedelo do budoucna

ked to ma len 1 mensiu zdirku, tak to je spravne. Ked ich ma 2, tak neni jedno kam sa to strci.
ked svieti aj led spojenia, tak to je spojene, a problem hladaj v tom jak sa pripajas na router apod. P.S. mozes si pozriet status v nastaveniach routra. Jak sa leze do nastaveni je tiez v navode, aj default admin heslo.