Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak flashnout bios

Dobrý den, mám jeden bluescreen za druhým a tím posledním jsem byl vyzván k nahrání novější verze ovladače zakl.desky.
Mám zákl.desku Gigabyte GA7VT600-L.Poraďte jak flashnout bios, jak dlouho to trvá a kde sehnat novější verzi, čeho se vyvarovat atd. No prostě veškeré informace. Mám verzi Bisu Award Software International, Inc.F13,7.7.2004

To já jsem měl taky BSOD (pro neznalce modrá obrazovka smrti = blue screen of death) a měl jsem rozdílné FSB pamětí. Jedna měla 333 a ta druhá 400 kolik tam máš pamětí-popř. jaké FSB, teď mi bez přeinstalu jedou widle 2 roky a ani jedna BSOD(jenom jednu když jsem modifikoval GTA-SA - moje blbost)