Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak rozlisit dva google ucty v telefonu pri pridavani kontaktu?

Ahoj,

mam dotaz - kamoska si poridila telefon s dual sim, aby nemusela tahat sluzebni i soukromy mobil. Ma tam dva google ucty, aby mela pracovni/soukrome kontakty oddelene, ale zapasime tam s jednou veci.
Pri pridani noveho kontaktu lze vybrat, kam se zaznamena, viz obrazek.

[http://pc.poradna.net/file/view/28815-img-20170509 -wa0000-jpg]

Jenze jak poznat, ktery google ucet je ktery? Jde to nejak nastavit, aby se tam ukazovalo i jmeno/adresa toho uctu? Pripadne nejake jine reseni?

Zkousela jsem googlit, ale nejak se mi nedarilo najit to, co bych potrebovala. Nemate s tim nekdo zkusenosti?

Jinak pokud je to relevantni, je to Lenovo A2010, Android 5.0.

Diky.

Přesně, mám to také tak. Mám 2 mobily (služební + soukromý), na obou mám stejný Google účet, kontakty rozdělené soukromé a pracovní. Navíc jsem si nastavil, aby se mi na soukromém mobilu zobrazovaly jen soukromé kontakty, aby to bylo přehlednější. To ale neznamená, že pracovní jsou na soukromém mobilu nedostupné, naopak, pokud někdo ze služebních kontaktů volá na soukromý mobil, popřípadě já kontakt vyhledávám, tak se kontakt normálně zobrazí bez ohledu na to v jaké je skupině.