Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání filmu v DVD rekordéru

Zdravím,
když si pustím vypálený film v PC, tak to jde v pohodě, ale když ho přehrávám v DVD rekordéru, tak se mi to tam nějak seká, resp. každou chvíli se část obrazu trochu sekne. Používám DVD i rychlost, které doporučuje manuál u rekordéru.
Nevíte, co s tím?

Toto mi hovoril kolega ze sa mu stava ked pouzil prilis vysoky bitrate ked vytvaral DVD (jednalo sa o zabery z dovolenky ktore prevadzal z nejakeho formatu neviemakeho na format DVD, vtedy sa da volit bitrate mpeg2 kompresie).
Otazka je teda upravoval si to DVD nejak, alebo je to (zalozna) kopia 1:1 nejakeho filmoveho DVD, alebo nahrate v DVD rekorderi z TV alebo co?
Original filmove DVD v tom rekorderi funguje normalne?

Tak to si mohol napisat skor. A ten rekorder vie prehravat .avi? (DivX? Xvid? obe? vid navod) Aky kodek bol pouzity pre to avi? Aky bitrate?.avi nie je DVD format takze je mozne ze rozne DVD playery sa s tym vysporiadaju rozne, podaktore starsie to nebudu vediet prehrat vobec. Zavisi od kodeku ktorym bolo komprimovane to .avi, a od DVD prehravaca a jeho firmware (t.j. moze pomoct upgrade firmware DVD playera).
P.S. Preco to davas na DVD? 700 MB sa vojde na CD, skus to dat na CD.
Alebo si z toho vyrob normalne video-DVD. Postupy urcite najdes napr. na www.cdr.cz apod., hladaj ako urobit DVD z avi, napr. 13281