Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání filmu v DVD rekordéru

Zdravím,
když si pustím vypálený film v PC, tak to jde v pohodě, ale když ho přehrávám v DVD rekordéru, tak se mi to tam nějak seká, resp. každou chvíli se část obrazu trochu sekne. Používám DVD i rychlost, které doporučuje manuál u rekordéru.
Nevíte, co s tím?

To je normální, stolní DVD přehrávače nepodporují všechny možnosti DivX kodeků, případně nestíhají tak velký obrazový tok... Já to řeším tak, že když to chci sledovat na TV a ne na PC, tak to převedu na skutečné DVD s kodekem MPEG2.