Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC časopisy

Ahoj, jaký je váš názor na pc časopisy typu Chip, PPK, Computer. Rád bych byl v obraze, ale netuším, jestli volba některého z těchto časopisů je dobrá. Bývalý kolega si pochvaluje PPK, hlavně nějaký jejich xdílný seriál o stavbě počítače, ale faktem je, že dosud žádný nepostavil:-D.
Jsem student a peněz moc není. Doporučili byste nějaký?

Doporučit je těžké. To je jako kterému dítěti doporučit jakou hračku. Některé si vystačí s maňáskem,jiné potřebuje automobilový trenažér. Jaké máš očekávání od těch časopisů ? Pokud jen přečíst a srovnat se svými zkušenostmi,tak ano,nebo všemu slepě věřit ? Nebo ti spíše známý radí že časopisy obsahují DVD s báječným softem většinou zdarma ?

Tak jen snad Chip.Tam jsou recenze všech možných HW a zařízení nejen na počítače, přehledy o cenách HW a zajímavosti z IT problematiky. Ale vysoká cena cca 180.- Občas se stane,že na jejich DVD se objeví full verze nějakých editačních programů na foto,video. Jinak ty ostatní tisky jsou tak pro nenáročné uživatele a tím pádem pozdější abonenty tady na poradně.

Mam doma nekolik desitek knih zabyvajicich se IT. Vetsina je na vyhozeni, zvlaste knihy zabyvajici se databazema a vyvojem softwaru v konkretnich aplikacich jsou dobre leda na podpal.

Naopak knihy s obecnyma informacema o objektovem programovani jsou aktualni porad a knihy o hardwaru jsou zase pekne na zavzpominani, protoze je to "anticka" historie. :-)

Ano, aktulni informace na webu, papir rychle zastarava.

Má představa byla, jak uvádí kozakl o Chipsu, info o všem možném, s tím že si případně podrobnější údaje najdu na webu, ale cena je pro mě za časák vysoká. Budu nadále brouzdat po internetu.
Včera jsem měl bloklý přístup (a teď už vím také proč3-[), tak jsem nemohl reagovat.
Díky za názory, tuto diskuzi považuji za uzavřenou.

Napisu jen ze souhlasim, podle kozakla k tomu jeste davaji DVD, jako proc v dnesni dobe. Nereknu, kdyby byl casak i bez DVD a stal do stovky maximalne, tak by to clovek treba obcas koupil do vlaku nebo nejak podobne, ale skoro dve kila je opravdu lepsi si informace najit na webu a nevyhazovat zbytecne penize.

Doporučuju ti časopis Počítač pro každého sám mám předplatné už 5 roků cena u předplatného vyjde jen na 36,- a vychází každých 14 dnů a u každého čísla je přiloženo CD/DVD s užitečnýma programy. které si samozřejmě musím vyzkoušet a za ty roky, že už jich v počítači mám :-D:-D A v časopise je plno zajímavých informací, rad, návodů a recenzí