Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozjedu hru?

Zdravím,
Rozjedu na tomto NTB Counter Strike GO?
CPU: Intel Core i3 2,40 GHz
Windows 7 pro. (32 bit)
RAM: 3GB
Intel HD Graphics
Snad jsem na nic nezapomnel, za každou normální odpověd děkuji.

musíš si uvědomit, že jde o notebučí verzi hw.

za každou normální odpověd děkuji

co tak položit normální dotaz?

RAM: 3GB ... to se osazovalo kdysi dávno, půjde celkově o šrot.
CPU: Intel Core i3 2,40 GHz ... není pravda, jde o nějakou mobilní verzi procesoru, má nižší výkon.
Intel HD Graphics ... naprosto chybí grafická karta, toto je cosi integrovaného k přehrávání filmů

na dětinské hraní jakýchkoliv her je to škoda i zadarmo.