Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem .NET Framework

Vsetko to zacalo ked som chcel stiahnut update z .NET framework 4.5.3 na 4.6.2 Pokusal som sa ho stiahnut ale stale mi hlasilo nejaku chybu, tak som si nasiel MICROSOFT GUIDE ako to napravit. Mal som odinstalovat .NET framework cez dotnetfx_cleanup_tool a potom ho zase nainstalovat po jednotlivych verziach. 1.1 potom 1.1 SP1 a zasekol som sa na 3. ktore je 3.5 SP1. Nasledowval som toto guide https://support.microsoft.com/en-us/help/976982/.n et-framework-update-installation-error-0x80070643- or-0x643. Moze mi niekto pomoct prosim ?

Dopredu dakujem

bez na zachod a tam sa vycuraj hore nohami....co ti povedat, ked sa zakazdym blbo pytas X krat.
Pouzit hlavu, google, a medzicasom si hladat riesenie problemu vo vlastnej rezii velmi boli? alebo si len lenivy?
Si uvedom ze ludia tu nesedia 24/7 a necakaju pokym ty napises.

Updatni si system a potom skus install NET frameworku, ako ti bolo vyssie povedane.

Zásadní otázka zní: k čemu jsi potřeboval .NET Framework zrovna v té nové verzi 4.6.2? To Ti nešlo něco spustit nebo něco zlobilo? Podařilo se Ti vyrobit opravdu slušnej guláš.

Podívej se prvně do systémovýho logu pomocí Prohlížeče událostí a hledej chyby instalace toho Frameworku, měl bys tam najít detailnější popis chyby, třeba Tě k něčemu navede.

Pokud tam nic konkrétního nenajdeš, asi bych pak postupoval takto:
1. Znovu použij ten cleanup
2. Vlož do mechaniky instalační DVD Windowsů (přesně stejná verze, co máš na PC), spusť příkazový řádek jako správce a v něm zadej příkaz "sfc /scannow" (bez uvozovek, mezera je důležitá). Tím by se měly obnovit systémové soubory Windows.
3. Pokud opravdu .NET Framework verze 4.něco potřebuješ, nainstaluj ho. Pokud ho nepotřebuješ, neinstaluj ho.