Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je 32 GB u notebooků dost ?

Dobrý den, jsem studentem střední školy a hledám notebook popřípadě 2v1 do 6ti tisíc. Využití pouze na školní práci,na práci copywritera a občasné shlédnutí filmu. Stačí mi notebook s flash pamětí 32 GB + 64 GB v SD kartě na plynulý chod ? Děkuji moc

Na windows je to dost, typicky tam je ca 5-9GB volne na updaty a podobne, ak sa vypne swap tak aj o par GB viac. Data mozes mat na SD karte alebo usb sticku (dnes existuju sticky aj minimalne velke len par mm). Mam to tak a funguje to normalne.
Plynuly chod nezavisi od velkosti disku.
Inac na skolsku pracu a videa si kludne kup aj taky netbook, staci to vpohode. pridal by som mozno ram (ja mam 4GB). Ja mam schvalne bezvetrakovy, nech nemusim pocuvat nejku tociacu cinsku sracku bez loziska.

P.S. pouzivam to uz asi 1-2roky a zatial som nemal problem s miestom, je tam furt stejne miesta ca 8GB volne. W8.1. Updaty zapnute. Swap vypnuty.