Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chromecast 2 je doma... :-(

Tak Chrom. je doma a zatím spíš zklamání... :-( Nejdřív jsem to propojila s telefonem, co se už moc nepoužívá HTC One. Při spojování jsem se dostala ke kroku, kde jsem se připojila k wifi, na obrazovce TV bylo vše OK, probíhala tam nějaká aktualizace, ale v mobilu se mi objevila hláška, že byl nalezen chrom. a já to tedy celé zopakovala, tu "instalaci". Už jsem se ovšem na wifi nepřihlásila, hlásilo to, že to nejde. Youtube, přes aplikaci spustím v pohodě. Zrcadlení mi nejdřív nešlo, ale když jsem to všechno zrestartovala, tak už jde, nicméně je to děs. Zkouším to na Prostřenu a tak strašně se to seká, obraz i zvuk, že se to nedá :-( V telefonu se obraz taky seká, ale v jinym tempu, než na TV (když nejedu přes Chrom., v mobilu to jde normálně). Navíc mám pocit, že ten telefon shoří. Za těch 10 minut, co to tu běží, je rožhavený až nějak moc, a i když je v nabíječce, úroveň baterie pomaličku klesá...
Tak jsem to zkusila s novějším telefonem, co jste mi tu poradili :-D S Honorem 7 Lite. Tam jsem se připojila přes google účet ke googlu home a žádná jiná instalace neproběhla, ani připojení na wifi a jsem tam, kde u toho prvního telefonu jsem byla až po několika klikání. Tady, když dám zrcadlení, tak mi skočí hláška: Pro toto zařízení není odesílání obrazovky optimalizováno. Uživatelský dojem se může lišti. A to se teda liší! Opět zkoušeno na Prostřenu a obraz samá kostička, seká se to taky i se zvukem. Zkusila jsem to i na videu na Streamu, tam byl obraz celkem bez kostiček, ale trhaný, stejně tak zvuk...
Tak toť moje zážitky, jdu spát zklamaná :-( a doufám, že si tu pak přečtu, že jen něco dělám špatně :-D A sorry za sloh.

Tak to tu jdu uzavřít... Dnes jsem Chrom. vrátila v ElectroWorldu (s tim Mallem jsem to spletla, byl z E.Worldu :-D) a dostala jsem od pana prodavače, který byl velice zapálený (a ochotný), přednášku. Žádné MMC, jako Strong SRT ... by mi nedooporučil, protože už teď je v nich starší verze Androidů a za nějaký čas na ně nebudou podpory a můžou se videa, co bych sledovala, sekat. Doporučil mi Evolveo H4 a do něj zapojit kabel z internetu. No takže to vidím, že už nepořídím nic a bude to :-D Jo a naprosto nadšený je z KODI, to prý, když se jednou zkusí, tak se už nikdy nic jiného nechce :-) Tak to jen pro zajímavost.
Všem děkuji za čas, který mi tu (opět :-D) věnovali :-)!!!