Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zasekáváni satelitního obrazu

Vím že to sem nepatři ale přesto se zde poptám možná mně někdo pomůže.

Dobry den kupoval-isme si novou televizi tuto =32" Sony Bravia KDL-32WD757= a k tomu sme dostali od známe-ho satelitní při-mač při-mač se jmenuje optibox pony ale problém je že při sledováni programu se zasekává obraz

Programy se zasekáváni sou tito. prima=novaHD = nova cinemaHD a další

Programy které se nezasekává ji to sou tito ct:dHD = ct24HD a další

satelitní konektor satelitní při-mač satelitní karta a televize je vše hd

Chci odvaz slyšet 100% kde jě teda chyba

v televizi nebo s satelitním při-mači

pokut budete chtít vědět vice informaci klidně dodám nemam stým žádní problém

děkuji.

Dobry den chci všem moc poděkovat co ste mně chtěli pomoct s tímto problémem ale je vše vyřešené koupil-isme si noví satelitní při-mač a ten to neděla co dělal ten předtím.

!!!!!!!!!!!! VYŘEŠENO !!!!!!!!!!