Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak restartovat router na dálku z Windows 10?

Ahoj, občas "onemocní" připojení. Vždy ale nepomůže "odstranit potíže". V nějakých předchozích Windows jsem měl v dialogovém okně opravy "restartovat router" a ono se to opravilo. Ve Windows 10 však tohle nemám,

[http://pc.poradna.net/file/view/28948-restartovat- router-png]

musím vstát, jít přes dvě místnosti k routeru a vytáhnout ho na chvíli ze zásuvky. Existuje na ten restart routeru nějaký příkaz, abych tam nemusel chodit?

Ta hlaska znamena, ze ti vyprsala lease time IP adresy a pri poziadani o novu nedostal tvoj pc z routra odpoved.
Bud pouzijes na spojenei renew (vco je defacto odpojenie a pripojenie k sieti), alebo si kup poriadny router, co takto neblbne (RB).
Podla mna nejde o problem negociacie rychlosti ako pise brtnik, ale hadat sa nebudem.