Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dokončit přihlášení k Skype?

Na stránkách skype.com jsem si stáhnul aplikaci Skype pro OS - XP+SP3, samo si to stáhlo verzi Skype ale problém nastal až při přihlášení. Překvapila mě hláška:Došlo k chybě: S přihlášením ke Skypu byly problémy, máte zastaralou verzi internet Exploreru. Aktualizujte si internet Explorer a zkuste to později znovu. Já přitom používám Firefox, a při stahování aplikace ani při instalaci žádný problém nebyl !? Vcelku mě to zaskočilo, poněvadž si dál stím nevím rady. Potřeboval bych nasměrovat jak dál s přihlášením.

U tohoto XP+SP3 nelze aktualizovat stávající IE6 ani nainstalovat verzi IE8 jak někteří doporučují, zatím se mi to nepodařilo. Buď nejsou aktualizace IE6 vhodné pro XP, připadně při instalaci IE8 hlásí: OS-XP nepodporuje instalaci IE8! Je to začarovaný kruh snad asi nezbude než přejít na vyšší OS7 nebo 10, taktéž úvahy či návody k tématu Skype jsou rozpoluplné a při jejich realizaci bohužel nefungující.