Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přehrávání videjek

Potřebovala bych poradit jak zpomalit videa na internetu.Občas ,když si nějaké pustím ,tak místo toho aby mluvili plynule tak mluví jako šmoulové a je to všechno nepřiměřeně rychlé....co s tím?::)

Ahoj ...tak jsem ráno zapla PC a chtěla se kouknout na ten wmp10 co jsem včera nainstalovala , ale zobrazila se mi tam 11-ka a to samé upozornění co včera ,o té pravosti.... tak jsem to odinstalovala ale když tam chcu nainstalovat wmp10 tak se mi tam zobrazí že, Tato verze softwaru Windows Media Technologies není s touto verzí systému Windows kompatibilní......takže teďka nemám žádný wmp..... 3-[

Já bych si nainstaloval "BS Player". Je zadarmiko, česky, umí toho hafo...(dokonce snad i zpomalovat/zrychlovat - ale to by mělo jet normálně i bez běchto nástrojů) nechce žádné ověřování... A pak bych tu dal vědět, jak to dopadlo
bsplayer
Po instalaci BS Playeru bych ještě projel počítač v Ad-aware a vyhodil vše, co to najde, hlavně ten jejich WhenU.SaveNow co tam koukám přidali.
adaware

přidám se do klubu - pokud si chci přehrát video na meteopress.cz, tak tam to taky jede rychle jak prase, na XP by se to mělo vyřešit novějším WMP (nechci ani vidět), ale co na 98? Ty videa, pokud vím, přehrává plugin v IE nebo FF, jak do toho narvat BSplayer? Co se týče adware SaveNow, pokud ho odinstaluješ, BSP nepojede, takže je potřeba stáhnout starší verzi bez SaveNow.