Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přehrávání videjek

Potřebovala bych poradit jak zpomalit videa na internetu.Občas ,když si nějaké pustím ,tak místo toho aby mluvili plynule tak mluví jako šmoulové a je to všechno nepřiměřeně rychlé....co s tím?::)

přidám se do klubu - pokud si chci přehrát video na meteopress.cz, tak tam to taky jede rychle jak prase, na XP by se to mělo vyřešit novějším WMP (nechci ani vidět), ale co na 98? Ty videa, pokud vím, přehrává plugin v IE nebo FF, jak do toho narvat BSplayer? Co se týče adware SaveNow, pokud ho odinstaluješ, BSP nepojede, takže je potřeba stáhnout starší verzi bez SaveNow.