Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké používáte Boot CD na záchranu dat?

Jaké používáte Boot CD na záchranu datz HDD?
Tím myslím, když Win nenastartují a třeba není vidět partition s daty.
Připojit přes redukci USB a Recuva zatím nebylo úspěšné. ( Neviděl jsem. Radím známému na dálku )

UBCD a HBCD znám. Používáte ještě něco dalšího?

Díky.

Naco boot CD? Disk odpojim, pripojim k svojej masine a tam sa s nim hram.
Okrem toho pri zlozitejsich operaciach robim aj klon disku najprv na svoj a pokusy robim samozrejme na nom.
Kamosovi porad nech to zanesie niekomu kto sa tomu rozumie. Tieto samozachrany dat dopadaju casto tragicky.