Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stráca sa ikona jazyka z hlavné lišty

Dobrý deň, neviete poradiť prečo sa mi stráca s lišty Označenie jazyka SK ? Niekedy ho mám inokedy nie. A keď ho potrebujem prepnúť pri práci s AutoCadom tak mi chyba. Ale aj bežne ho tam nemám. A pritom ho mam zaznačeného že mal by som ho tam mať. Keď kliknem pravým zobrazí sa panely s nastroji potom kliknem na panel jazykov a odkvaknem ho a jazyk sa nezobrazí. Mám XP. Neviete kde je chyba?
Ďakujem

Změna předmětu, původně: jazyk
Takhle si představuješ výstižný titulek dotazu? (host)

Píšeš dost všeobecně. Jaké zkratky a co to dělá?
Můšeš uvést konkrétní příklad ve stylu Fn+P napíše *, nebo třeba Fn+F přiběhne někdo s otevřeným lahváčem (je horho, už mi hrabe) a když přepneš klávesnici, kak je to Fn+S a Fn+D? Nebo k čemu konkrétně je potřeba přepnout klávesnici?

Používám hybridní rozložení, které je anglické a k českým znakům se dostávám přes souběžné stisknutí Ctrl+Alt. No a místo toho, abych napsal "á" (Ctrl+Alt+8) tak se pustí malování/kalkulačka.... Používat standartní českou je sice řešení, ale diakritiku používám z 20% takže by to bylo dost nepohodlné.

Ten proces nemá GUI, ale možná je někde (v registru) uložené nastavení, byl jsem línej hledat:-) Mimochodem tobě nikdo při Fn+F nepřinese lahváče? Bych to reklamoval:beer:;-)

Jo, české QWERTY je to jediné pravé rozložení klávesnice. Píšeš česky a "anglické" znaky jsou přístupné přes pravý ALT. A hlavně si nemusíš pamatovat, kde je vlastně to zatracený Y-Z. To už nemluvím o tom, že obrácený lomítko píšu normálně - tj R-ALT+obrácený lomítko a ne R-ALT+Q.