Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opětovné poškození zdroje?

Zdravím. Při koukání na přibližně hodinové video v HD kvalitě na YT se PC samo bez ničeho vypne. To same se děje pokud na PC děti hrajou internetové hry a hry počítačové. Při vyšším zatížení mi přijde jak kdyby probíjela elektřina ve zdroji.. Elektrický zvuk se ztiší při snížení kvality ať už videa nebo hry. Při vypnutí všeho zvuk ustane. Dělalo mi to se starým zdrojem který se vypnul několikrát za den a ráno už nefungoval. Nechal jsem ho reklamovat ale po 3 dnech používání nového se PC o5 vypínalo a dnešním raném už nezaplo.. Jsem z toho opravdu nešťastný a prosil bych o radu popřípadě přesměrování na téma. Děkuji

Zdroj: Approx app550ps 500w
ZD: ASRock GS4 FX R2.0
: :::

Approx app550ps 500w

Neznám, nechci soudit, ale podle osazeni až ho budete měnit (vyhazovat) použijte raději gumové rukavice.
(je možné, pravděpodobné, ze problémy stoji kvalita zdroje která není nejlepší a takové problémy dělat mohou),

N68-GS4

Ty také nebyly to nejlepší co šlo před 5-7 lety koupit, kdyby jste měl moznost zkusit zvlášť vaší základní desku a zdroj by nás opravdu posunulo velkým skokem dopředu.

...Mno děkuji za velmi užitečnou odpověď :D... ":D" že by Iron, ta modrá vodička?
"...Dle recenzí je to slabší kvalita..." Jakých "recenzí"? A co je: "slabší kvalita"?
Takže teď ještě CPU!
Deska s krámovým čipsetem a nechlazenou ošizenou napájecí kaskádou a neznámým CPU. GPU poměrně žravá. A k tomu teplé dny a nebezpečná pyrotechnická hračka místo zdroje.
Takže minimum jako skutečný zdroj je toto i toto, ovšem Bulk verze je jen o stovku levnější.
Zjevně jste na úvodní stránce přehlédl jemné pojednání o zdrojích.
"Kamarád" se buď pokoušel o nemožné, protože dostal nůž na krk v podobě nesmyslné cenové hladiny, nebo se potřeboval zbavit velmi starého HW.