Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak dostat heslo od emailu?

Dobrý den, jak mohu zobrazit heslo od seznam učtu, kterým jsem přihlášen v aplikaci Pošta (důvěryhodná aplikace pro Windows store)? ve správci hesel Windows tento učet nevidím. V prohlížeči ho uložené nemám. Obnovit nelze-nebyla přiřazena metoda obnovení. Předem děkuji za rady!

Já bych se tu s dovolením přiživil. Používám Firefox 53.0.3, mám uložená nějaká hesla v Možnosti > Zabezpečení > Uložené přihlašovací údaje

Zjistil jsem, že se mi u několika webů automaticky předvyplní přihlašovací jméno i heslo, i když není uvedeno v těch Uložených.

Kde se tedy ještě ukládají a jak je zobrazit? Díky.

Sipka dole a v rozbalenom zozname sipkami na nechcenu polozku a klavesa del a uz si to nebude pamatat.
Alebo ak to je v cookies tak ist do nastaveni FF do sekcie sukromie a tam je sekcia odstranit jednotlive cookies, a tam si mozes najst tie weby a odstranit vsetky cookies a nabuduce ten web nebude vediet vobec nic o minulosti na tomto PC.