Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OS Android velké využití dat

Zdravím, mám problém s velkým využitím mobilních dat na telefonu Honor 7 lite od OS. OS mi sežere za 20 minut třeba i 10MB dat a to je fakt dost když mám na měsíc jen 1.5 GB. Synchronizaci obrázku a tak mám vypnutou takže nevím čím by to mohlo být.. prosím o pomoc

V podstatě je problém v tom,že každá aplikace (možná schválně) se většinou velmi často aktualizuje. Mám net přes WIFI,tak to moc neřeším. Ale přes mobilní data je to dost průser. Mít v telefonu jen ty nezbytné apky,ne každou blbost.

Pristup k datum omezis tak, ze tie data vypnes. V stahovacom zvrchu.
Potom ale nepojdu ziadne data ani email ani whatsap ani facebok ani instakilo.
BTW. normalne je nastavit si to tak jak clovek potrebuje. Cisty mobil netaha skoro nic (ja mam tarif 500MB/mesiac a telefon sam mi z toho vyuzije mozno 10MB/mesiac), takze ak nevies co tam mas poinstalovane, tak to vrat na vyrobny stav a potom na vsetky vyskakujuce otazky odpovedaj nie, nechcem to.

Prosím podařilo se ti vyřešit nějak ta data? Mně dělá mobil totéž (Honor 6x). Mám zakázáno vše, kromě OS Android (tam data na pozadí zakázat nejdou). Za den mi OS Android v datech na pozadí sežere třeba 70 MB. Udělal jsem tovární nastavení a nenainstaloval jsem žádnou aplikaci. Žádná změna nenastala, OS Android data žere dál. Prosím o pomoc.