Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem appka pro sledování mobilu/tabletu

Ahoj, žádám Vás o radu.
Problém: Máme mobilní přístroj s internetem, který běží na androidu a chtěli bychom u něj "tajně" sledovat polohu. Nejlépe v reálném čase. JEdná se o přístroj, který eviduje transakce (EET) a pro případ krádeže chceme vědět, kde se okamžitě nachází. Máte někdo nějako uosvedčenou aplikaci, která je funkční a pspolehlivá? Njelépe zadarmo, ale pokud nebude, tka klidně i za nějaký menší poplatek.

Děkuji,

To, ze ma pristroj Android este nic neznamena. AKe ma pripojenie na net? Respektive je v nom klasicka sim, dokaze poslat pripadne sms a pod?
APlikacii je hafo, zdarma je/bol tusim Android lost a co som skusal tak to fungovalo dobre (sledovany objekt nevedel, ze je sledovany). Triangulaciu to vsak robilo len cez GPS, takze vo vnutri budov to bolo nepouzitelne.

Cerberus.
I když bude vypnuta GPS, stačí, aby tam byla SIM karta, která je schopna přijímat SMS a pak už můžete přístroj řídit - zapnout GPS, vyfotit a nechat si poslat fotky, zobrazovat pozici na mapě atd.
Při výměně SIM zlodějem dostanete zprávu.