Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zmena verzie

Dobrý deň

Chcel by som sa spýtať mám už starší mobil a chcel by som sa spýtať či by sa nedal preinštalovať na napr. iOS alebo nový android či by to bolo možné,ďakujem za odpovede

Pokud tam je Android, možná tam půjde dát novější Android.
Pokud je tam iOS, velmi pravděpodobně tam půjde dát novější.
Pokud tam není ani jedno z toho, máš smůlu.
Stejně tak máš smůlu kdybys chtěl změnit Android na iOS nebo obráceně.