Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tazba kryptomeny

Dobrý deň,

Má niekto reálne skúsenosti s ťažbou nejakej kryptomeny ? Uvažujem, že niečo skúsim, ale neviem sa rozhodnúť ktorú menu. Uvažujem nad LiteCoin alebo nad Etherom. Bitcoin sa asi moc neoplatí, lebo na to existujú špeciálne hardwerove komponenty.
Aké grafické karty sa na to hodia ?

Ďakujem,

Maťo

Skusim blby pohlad na dany problem.

Ked odporucis nevyplati, tak neziskas nic.
Ked odporucis vyplati, tak dotycny (ked na Tvoje rady da) si odvede do statneho rozpoctu nejaku tu korunu na zvysenej spotrebe elektriny.

Blba uvaha,ale pravdiva.