Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Stare ovladacie panely vo Win 10 po Creators update

MS zase vymyslel vybornu vec a to, ze ludia nechcu stare ovladacie panely zname z Win7, ku ktorym ste sa vedeli dostat cez pravy klik na tlacitko start a po Creators update sa uz dostanete len do novych originalnych z Win10.
Tie su samozrejme naprd a ja chcem (predpokladam, ze nielen ja) sa dostat k tym povodnym, co sice viem, ale musim ist na to cez minimalne asi 4 kliknutia.
Existuje nejaky priamy "bypass", ktory by mi ovladacie panely spristupnil rychlejsie?

K pôvodnym sa zrejme nedostanete (bez fakt velkeho zasahu) (neviem, win10 nemam a nechci), ale ako nahrada by godmode mozno siel pouzit. (Neznam isto, win10 nemam a nechci).

GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}

Ano, Microsoft si hraje na schovávanou... Staré Ovládací panely tam jsou, ale musí se hledat v rozkliknutí položek nabídky START. Přesný název ti neřeknu - desítky používám jen občas - ale bude to něco na způsob "příslušenství Windows". Potom stačí jen umístit si ikonu panelů do lišty.

P.S.
Použití nesmyslných obrovských ikon v novém prostředí na desktopu je zvěrstvo. Proto by tam klasické ovládací panely nevešly, tak "vymysleli" nové. Ale i ty zaberou na displeji spoustu místa a musí se toto velekono rolovat.
Vždyť i diskuzní fórum cs-cz má rozplizlé příspěvky tak, že na obrazovku jich vejde jen několik.

Dotykovému ovládání zdar!