Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co dělám špatně u dotazu do MySQL?

Mám kód

<?php
$hledam = $_POST['hledam'];
echo "Vypisuji vše, kde je hledaný výraz <b>$hledam</b><br><br>";

include "pripojeni.php";

$result = mysql_query("SELECT * FROM tkosp_organizace ORDER BY kraj LIKE '$hledam'");
?>

<?php
while ($zaznam = mysql_fetch_array ($result)):
?>
<table style="background-color: white; width: 100%" border="1" cellspacing="0" cellpadding="5">
<tr>
<td colspan="6" class="nadpis_tab">ID <?php echo $zaznam['id']; ?> | Vloženo <?php echo $zaznam['datum']; ?> | Kraj <?php echo $zaznam['kraj']; ?></td>

Ale vypisuje se mi komplet tabulka. Proč se mi nevypíše pouze řádek/řádky s $hledam?

Jsem dal

$result = mysql_query("SELECT * FROM tkosp_organizace WHERE kraj,organizace,orgamesto,orgaosoba ORDER BY kraj LIKE '$hledam'");

a nevypíše se mi pro změnu nic :-)

while ($zaznam = mysql_fetch_array ($result)):
?>
<table style="background-color: white; width: 100%" border="1" cellspacing="0" cellpadding="5">
<tr>
<td colspan="6" class="nadpis_tab">ID <?php echo $zaznam['id']; ?> | Vloženo <?php echo $zaznam['datum']; ?> | Kraj <?php echo $zaznam['kraj']; ?></td>
</tr>

<tr>
<td class="obsah_tab" style="width: 99px">Organizace:</td>
<td style="width: 351px"><?php echo $zaznam['organizace']; ?></td>
<td style="width: 83px"class="obsah_tab">PSČ Město:</td>
<td style="width: 231px"><?php echo $zaznam['orgapsc']; ?> <?php echo $zaznam['orgamesto']; ?></td>
<td style="width: 65px"class="obsah_tab">Adresa:</td>
<td><?php echo $zaznam['orgaadresa']; ?></td>
</tr>