Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nedostatek místa na disku

Během instalace hry se mi objevuje hláška nedostatek místa na disku a instalace se mi tímto ukončí.Přitom mám 60Gb volných. Hra je originál. Poradí někdo prosím,co s tím?

zkus udělat kontrolu disku a pak zkusit tu hru nainstalovat.

Tento počítač -> pravá myš na Disk C -> vlastnosti -> nástroje -> Kontrola chyb -> Zkontrolovat -> zaškrtnout Automaticky opravovat chyby. Wokna se zeptají, jestli mají udělat kontrolu po restartu, povolíš, restartuješ a počkáš, až se udělá kontrola.

Předpokládám že jseš devadesátiprocentní (tzn máš WinXP jednojakouverzi)

tak to je potom pěkně zkur**** udělaná hra, že vyžaduje konkrétní filesystém. Hafo lidí provozuje XP na FAT32 (ano, NTFS je lepší, samozřejmě, ale když mám dualboot 98/XP a chci se dostat i z 98 na XP disk, tak jedině FAT32) a budou nasr***, že jim to nejde.

Mi zase dělá hlášky o nedostatku místa titěrný program CombiMovie,
navíc je přenesený z WinME, takže se nikam neinstaloval.
Začalo to jen tak volně free z ničeho nic. Jak W2000, tak WinME
jsou na FAT32, mám na obou HDD asi 20GB místa a to i v době zkopírování
programu. Dlouho nijak nedržkoval, včil držkuje, ale funguje úplně normálně.
Netrápí mě to, beru to jako kuriozitu, možná to zmizí po Scandisku nebo Defragu.