Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nedostatek místa na disku

Během instalace hry se mi objevuje hláška nedostatek místa na disku a instalace se mi tímto ukončí.Přitom mám 60Gb volných. Hra je originál. Poradí někdo prosím,co s tím?

Mi zase dělá hlášky o nedostatku místa titěrný program CombiMovie,
navíc je přenesený z WinME, takže se nikam neinstaloval.
Začalo to jen tak volně free z ničeho nic. Jak W2000, tak WinME
jsou na FAT32, mám na obou HDD asi 20GB místa a to i v době zkopírování
programu. Dlouho nijak nedržkoval, včil držkuje, ale funguje úplně normálně.
Netrápí mě to, beru to jako kuriozitu, možná to zmizí po Scandisku nebo Defragu.