Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekaní smartphonu po necelém dni používání (tovární nastavení nenapraví)

Zdravím , včera jsem si koupil nějakej levnej mobil Doogee X5 Max Pro, za 2,6k. Už ten den se mi začal hryzat i když tam nic není špuštěný. Občas vyskakuje hláška Launcher3 přestal pracovat (takhle crashujou i ostatní věci), a když mám otevřenou nějakou aplikaci tak mi to padá na zamykací obrazovku (když jsem na té aplikaci tak normálně klikám, takže auto vypnutí displeje to není). Někdy se to hryzne i třeba na 30s. Ani tovární nastaveni nepomohlo. Asi je to na reklamaci co?

Pokud se stále vypíná a restartuje, je to na reklamaci. Ta má samozřejmě nějaký postup. Pokud bude prodejce solidní, případně se mu tento problém už objevil, tak vrátí peníze. Pak bych ovšem zapřemýšlel o něčem jistějším, než tento noname. V Akci lze nyní sehnat levně Huawei P9lite a tam tyto problémy nebudou, navíc lze čekat i lepší fotky,navigaci atd.
Pokud peníze nevrátí, tak reklamovat a doufat, že tu závadu uznají.