Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zlepšení starého PC.

Ahojte. Poradíte mi jestli to půjde? Mám starej Dell Optiplex 755. Má zdroj 305W. Procesor core2duo Vpro. Můžu do něho dát procesor core2quad a grafickou kartu NVidia GeForce GT 630? Grafiku mám ale procesor bych koupila. Jen se ptám jestli to půjde at to nekoupím a pak vyhořím. Děkuji.

To je tezky, Dell je proste znackovy pocitac, kde se moc upgrady nepredpokladaji. Stejne by ale u Dellu meli vedet, jestli pro ten konkretni PC tam pujde ten Core2Quad strcit. Urcite bych to zjistoval jeste pred koupi toho procesoru, muze i nemusi. Bud to bude mit Dell na webu napsane nebo zkusit zavolat. Co se tyka grafiky, tak pokud je v pocitaci prislusny slot, tak by to jit melo. Zase lepsi u Dellu zjistit dopredu, ale u pocitacu Dell vetsinou s vymenou grafiky neni zadny problem.

Děkuji. pci-e tam je a je tam nějaká dvi kartička. To přehodím. Jde mi spíš o ten zdroj. Prý mi to s core2quad a s tou kartou shoří. Jdu se mrknout na web ohledně toho procesoru ale moje angličtina je mizerná tak snad pomůže strýček Google :-)