Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s internetem

Dobrý den, mám problém s internetem. Dělá mi to poslední 2 měsíce vždy mám menší výpadky internetu. Po každý, když se koukám na nějaké video, či hraji hru po chvíli se zastaví a 2 minuty čekám než se znova načte. Stává se mi to zhruba po 10 minutách. Nenapadá mě co čím by to mohlo být. Děje se to i v mobilu, když sleduji nějaký stream nebo koukám na videa. Nevím, či je to chyba u mě v routeru, nebo u poskytovatele. Název routeru je Asus RT-N12E. Děkuji za pomoc.

Kabelem mi to nefunguje. Nevím proč vždy se dole objeví vykřičník u síťe. Router je starý 3 roky. Wifi využívám jenom já. Bydlím v paneláku kde je 30 lidí. Vím, že je to napojeno na jeden kabel na chodbě z něhož jsou rozvedený další kabely do bytů. Zabezpečení ----> m6AC

Kabelem mi to nefunguje.

špatně nastavená síť nebo špatně nainstalované ovladače základní desky.

Bydlím v paneláku kde je 30 lidí.

ntb: http://www.techspot.com/downloads/5936-inssider.ht ml
foun: https://play.google.com/store/apps/details?id=com. farproc.wifi.analyzer&hl=cs

zabezpečení:
channel: změnit podle nejmenšího zarušení, viz předchozí
authentication method: wpa2 - pers., žádné auto
wpa encryption: aes
bandwidth: při rušení sousedy bych nechal pouze 20mhz, ať router a přípojné krámy zbytečně nezkouší režim, který nemá smysl.

Ten nefunguje z důvodu, že není můj počítač registrován u poskytovatele.

všechny trochu lepší routery umí už 10 let funkci "mac clone" - tam jde zadat už registrovaná mac bez dohadování s providerem.

i provider bývá vstřícný, ale ta komunikace musí nějak vypadat. nebo rovnou nabízí stránku ke změně registrované mac.

q: Kabelem mi to nefunguje.
a: špatně nastavená síť nebo špatně nainstalované ovladače základní desky.

neřešitelný interní problém na síti znamená, že není ostudou si na to pozvat někoho, kdo se tím zabývá běžněji.
15-leté game-lamy to rozhodně nejsou.