Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr mobilního telefonu

Ahoj,
vybírám si nový mobilní telefon a po dlouhém vybírání jsem skončil u čtyřech kandidátů. Jsou víceméně podobné, proto mě zajímá, jestli s danou značkou nebo přímo konkrétním telefonem nemáte třeba nějaké zkušenosti a doporučili byste ho.
Díky moc

1/ Lenovo K5 - odkaz
2/ ASUS Zenfone GO ZB500KL - odkaz
3/ HUAWEI Y6 Pro - odkaz
4/ Xiaomi Redmi 4A - odkaz

Z Uvedených bych si vybíral mezi Huawei a Xiaomi. Osobně bych ale doporučil trochu připlatit a podívat se třeba na Huawei P9lite (2017), Získáte více výkonu, lepší fotky, kvalitnější displej....