Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem slabý zvuk na notebooku asusX554L

Ahoj, prosím při telefonování na skype mám slybý zvku, a druhá strana mi slyší také slabě. Notebook je starý 1 rok, je to od začátku, ale teď už mi konečně došla trpělivost :-) Ve skype i v notebooku mám nastaveno vše na maximum. Ovladače na zvuk jsem aktualizoval. Hudba nebo filmy, videa na youtube se mi zadjí, že hrají také slabě, i když dám oět vše naplno. Nevíte prosím co s tím?

Dve možnosti:
1) Klik PTM na repráčik vpravo dole a Otvoriť zmiešavač hlasitosti - pokiaľ bežia aplikácie (YT, FF, niečo iné) čo používa zvukovku - vyskočia tam a často je napr. FF stiahnutý, ale zvukovka (ako taká) je naplno - GHkR
2) Taktiež Skype má svoje nastavenia - a u zvuku pri Reproduktory a Mikrofón je aj voľba na Automatické prispôsobenie - to treba zrušiť a hlasitosti sa dajú nastavovať individuálne. 5C7X

S týmto problémom som sa stretol u známeho - tiež mal hlasitosť prehliadača na minime a YT ani nepočul a u Skype mal tú automatiku a ono to prispôsobovalo tak, aby to bolo "v strede" - a mohol kričať a druhá strana ho sotva počula.