Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nastavit otevírání složky v novém panelu, aby byla již otevřená?

Po novotě na OS W10 se v něm ztrácím a prosím o radu. Používám prohlížeč Mozillu. Momentálně po nové instalaci OS při otevírání složky se načte její název na který musím kliknout a teprve se stránka v novém panelu otevře. U XP se mi složka po kliknutí na ni v novém panelu načetla stránka již otevřená.

Jirka44: Mám dojem, že nikdo neberete v potaz, že se snažím o změnu ve Firefoxu posledí verze a v OS-W10 nejsem natolik znalý zda to spolu souvisí. Ty rady mě ubezpečují, že se jedná o starší verze Firefoxu či Windowsu. Pokud je možné otevřít nastavení Panelú můžeš i ostatní níže to upřesnit jak mám postupovat, zatím si s tím nevím rady.

Píšeš to ako "Tatár".
Firefox nemá zložky, má záložky. V nastaveniach FF sa dá nastaviť, aby každý nový odkaz sa otváral na novej karte - Nástroje - Možnosti - Všeobecné a vpravo voľba Karty - sú tri voľby - aktivuješ ich a otvára ša po kliknutí v novej karte.

Nuda..,Uvedu příklad: Mám otevřenou stránku Kutilská poradna, když kliknu na otázku nahoře se objeví název otázky, který jsem zvolil. Poté když kliknu na zvolený název otázky se otevře nová požadovaná stránka. Potřebuji aby se stránka otevírala současně po zvolení otázky.

Neblbni, to fakt myslíš vážně? Začneš ve FIREFOXU!!!

Stiskneš ALT - objeví se hlavni menu Firefoxu.
Klikneš na Nástroje, pak vybereš Možnosti, a jsi tam, kde chceš být (viz obrázek).

Alternativní postup: do adresního řádku ve Firefoxu napíšeš "about:preferences" (bez uvozovek), odklepneš ENTER a opět jsi tam, kde chceš být.

Mám Win10 + Firefox poslední verze 54.0 (mimochodem - verze OS s tím vůbec nemá co dělat, je to čistě věc nastavení Firefoxu).

při otevírání složky se načte její název na který musím kliknout a teprve se stránka v novém panelu otevře

To je nějaké divné chování Firefoxu (osobně jsem se s tím nesetkal). Anebo máš nějakou svoji vlastní "názvologii".

Řekl bych, že ti jde o to, aby se při otevření nového panelu nebo okna Firefoxu zobrazila už hotová (načtená) stránka s obsahem. To "normálně" asi nejde, ale je možné, že pro to bude existovat nějaké rozšíření: firefox

To by ovšem předpokládalo nějaké přednačítání obsahu stránek. Můžeš zkusit https://addons.mozilla.org/cs/firefox/search/?q=fa sterfox

jirka 44: Jsi jediný který klepl hřebík na hlavičku, nikdo nepřišel nato, že se přednostně nainstaluje ve W10 prohlížeč Edge.ani já jsem to zprvu netušil, takže v něm můj požadavek nebylo možné nastavit. Rady většiny směřovaly k nastavení ve Firefoxu, který jsem neměl vůbec nainstalovaný. Ironický Karel poté i IQ37 ze mne udělali úplného negramotu, který místo rady píše: Lidi, kteří ani netuší, co mají za prohlížeč, v něm chtějí něco nastavovat. Na štěstí ještě tak, nebýt mé snahy přijít celé věci na kloub jsem to zvládl díky MM, který navrhl instalaci Firefoxu, vzláště když jsem ho používal v XP-éčku už mi bylo jasné, že jsem byl mimo mísu. Seznamuji se po novotě s OS W10 jsem již v důchodě snažím se pochopit základní kroky a upravit si PC dle svých představ takže učenej ještě nikdo z nebe nespad.

Ironický Karel poté i IQ37 ze mne udělali úplného negramotu, který místo rady píše: Lidi, kteří ani netuší, co mají za prohlížeč, v něm chtějí něco nastavovat.

Neudělali, spíš sis to způsobil sám.
Přirovnání: Je to něco, jako kdybys chtěl radu pro výměnu světel na Felicii a nevěděl, že máš Octavii. Nebo benzín vs diesel...
Ale každopádně je dobře, že se to vyřešilo :-)