Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze nabíjet kameru za provozu?

Ahoj, mám trochu zvláštní dotaz. :) Chtěl bych zkusit na outdoor kameře bml cshot 5 udělat timelapse video. Přidělal bych kameru na držák na balkon a nechla jí tam třeba 12 hodin. Jde mi ale o to, že baterie tak dlouho nevydrží, takže je možný jí třeba zapojit na powerbanku? Nepoškodí to kameru nebo baterii?

Jestli správně rozumím tvému způsobu uvažování, tak mnoho nabíječek několik hodin před bouřkou přestává být nabíječkou, protože za pár hodin to práskne do vedení a vypadne proud. Vydrží tedy jenom pár hodin, což je, podle tebe, rozhodujícím kriteriem pro rozlišení mezi nabíječkou a ne-nabíječkou.
Skvělá logika.

Toto je pro Adminy.Prosím o přečtení očividného napadání diskutujícího nevybíravým výrazem. Myslím,si že takové výrazy sem nepatří a ani sem nepatří takoví uživatelé,kteří si v takových výrazech libují. Statistika je k dispozici. Kde chybí odbornost,tento člověk to nahrazuje hulvátstvím. /Mlocik-sntb [178.143.119.xxx], 27.06.2017 22:43/

Já bych navrhoval,co se netýká konkrétně dotazu,smazat. Slovíčkaření,no budiž,ale nadávat si tady nemusím nechat líbit,to je přes čáru.Je dost podivné,že tenn člověk používá dvě přihlášení,na jednom se snaží radit a z druhého uráží. To jsem třeba nepochopil.

@kozakl: nesprávny výklad. Nabíjačka využíva elektrickú sieť a dobíja batériu zariadenia, power banka je niečo podobné ako ďalšia - prídavná batéria, ktorá zväčší kapacitu originálnej - pokiaľ zariadenie nepracuje - jej väčšia kapacita postačuje k doplneniu kapacity vstavanej batérie, v prípade prevádzky pri poklese kapacity vstavanej batérie prevezme jej funkciu. Počas prevádzky žiadna power banka nedokáže naplno dobiť vstavanú batériu a pokiaľ sa jej to aj podarí - tak za véééééľmi dlhú dobu.