Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rozbitýmezerník

Dobrývečer,

mámna vás prosbu.Doklávesnice mi zapadluzávěr odnaušnice,atak jsem vyndala pár tlačítekabych hovyndala,ale vmezerníku něco praskloa funguje jenvprvní třetině, zbytek jenefuknční. Nevíte cos tímmámdělat?Náhradnídíl asi neseženu,co?
PS: POčítačje značkylenovo,kdybytopomohlo.

Děkujiza nervypřičtení a pěkný zbytek večera

Už jsem to spravila. Napíšu sem jak,kdyby měl někdo podobný problém.
Prostě jsem tu klávesnici znova celou vyloupla-byl to risk 50/50 jestli se to nepodělá úplně, pak pro Vás neajťáky tam jsou dva drátky, čudlík a dva plastový čipy, ty jsem vyndala a složila podle intuice do takových zobáčků plastových, co jsou podtím.
Ty drátky jsem tam taky podle intuice připevnila a mezerník jsem už jenom zacvakla. Jen se z toho uvolnila taková černá tyčinka, vůbec nevím na co to bylo, ale funguje to i bez toho, tak jsem ji vyhodila ;)
A to je vše, kdyby někdo něco potřeboval tak se ozvěte.