Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak řešíte tisk v IE z IB ČSOB?

Zase povedená aktualizace od MS.

Více si počtěte na ib24.csob.cz po kliknutí první článek v Provozních informacích.
Začíná to takto:
"Nefunkční tisk v Internet Exploreru
V současné době není funkční tisk formulářů v prohlížeči Internet Explorer. V ostatních prohlížečích tisk funguje bezchybně."

Jenže mě to nejede ani s FF 54. Je něco s Javou? Tu jsem nainstaloval aktuální. Jak ji ve FF54 povolit?
Google návodů ukáže mraky, ale včechny jsou pro FF do verze 52.

Bankovní softy jsou kapitola sama o sobe. CSOB nastesti JAVU nepouziva (pokud se bavíme o Internet Banking), takze Javou to neni.
Nejde to v IE, nejde to ve FF, tak cim to asi je? Ze by tim bankovnim softem?

Nezkoušel jsi pro web IB24 nastavit v IE režim kompatability?