Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paypal platba

Zdravíčko,

nevím kam přesně zařadit tenhle dotaz, tak snad se tu najdou kompetentní osoby...

Prodávám auto přes sbazar a týpek, údajně z USA, teď ve Skotsku mě oslovil, že by auto rád koupil. Cena je cca 7777€ a nabídl mi platbu přes PayPal. Moje otázka je... Když týpek pošle peníze na PayPal účet, auto si odveze, může je nějak stornovat? Víte co, aby mě prostě nezaplatil, odvezl si auto a pak zrušil platbu a já peníze co z PayPalu vyberu, tak abych nemusel vracet. Díky moc

Pokud pošle peníze, tak odesílatel NEMŮŽE dát refund. Refund je vrácení peněz a to může provést pouze příjemce.
Mohl by zahájit spor, ale musel by dokázat, že auto nebylo v pořádku a že auto vrátil ve stejném stavu, jaké si odvezl. Pak by mohl žádat o vrácení peněz.

Prodáváš raritní auto, kterého je pár kusů na světě? Veterána v dokonalém stavu po renovaci? Auto ze stodoly, co přijelo z autosalonu a pak tam 30 let jen stálo? Pokud je to nějaká obyčejná jetá krabice, která stojí na každém rohu, nešel bych do toho. Známý takhle prodával motorku, nedal si říct a skončil bez peněz i bez motorky.

Je to podvod, od nás podobný týpek chtěl kupovat starého wolkse. Pak ti napíše, že máš poslat jemu na paypal nějakou částku za zprostředkování, protože prý paypal nemůže poslat tak velkou částku bez nějakého jištění. Nebo si vymyslí jinou pohádku. My ho docela dojebali, napsali jsme mu, že ON má poslat peníze na přepis, clo a podobné nesmysly. Už se neozval. Jo a ten náš byl až z Floridy :-D