Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradte kvalitný mobil

Poradte kvalitný mobil , mám obavu že taký zatiaľ neexistujue. Display čitateľný aj na slnku, mp3 prehrávač, FM rádio - kvalitné, Fotoaparát cez 1.3 Mpix /-bez vydania zvuku pri fotení/, natáčanie jednoduchého videa, komunikácia Bluetooth, Infračerv port, Interná pamäť rozšíriteľná o kartu.

Až na to rádio můžu doporučit Nokia E50 - display je i na přímým slunku výborně čitelný, MP3 přehrávat taky jdou, podpora microSD karet, foťák 1,3MPx (i když není dokonalej, na můj vkus má problémy s vyvážením bílé), BT, Irda, Edge.... Osobně jsem velmi spokojen.

Zalezi kolik penez chces investovat do telefonu,pak ti urcite poradime víc.ja osobne mam nokii N73 a jsem s ni maximalne spokojenej.velky display,operacni systen symbian,fotoaparat 3,2 mpx s optikou carl zeiss a prisvetlovaci diodou,radio,mp3,bluetooth,irda,interni pamet tusim 40 mb rozsiritelna az na 2gb pomoci pametove karty mini sd....ja ji koupil v breznu mesic starou za 7000 i s gigovou kartou,je kupovana v unoru
Nebo bych sel do nejakyho sonyericssona,maj taky kvalitni a spolehlive telefonky.procitej si recenze na strankach o telefonech a nejakej si urcite vyberes.
tady mas odkaz na moji nokii a nejake jine modely a vyrobce:

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=cz&lc=cs&ver =4000&template=ph1&zone=ph

http://www.mobilmania.cz/default.aspx?server=1&arti cle=1115719

Měl jsem několik drahých telefonů, ale vždycky mi něco vadilo. Nakonec jsem si pořídil Nokia 6310i a k tomu PDA. Kromě rádia mám vše co píšeš, mobil mi vydrží cca 10 dní bez dobíjení, BT má, monochromatický display se čte na sluníčku výborně...

jenze on chce mobil s radiem,mp3 a fotoaparatem.....

ale musim s tebou souhlasit,nokia 6310 byla asi nejlepsim founem co nokia vyrobila a sam mam z minulych dob jeste doma dva kousky i s krabici a obcas do ni dam simku a pouzivam ji.....porad bez problemu a baterka uplne v pohode 8 dni.coz dneska u barevnejch displeju nemozny

Ségra a táta si teď koupili Nokii 6234 a jsou s nima velice spokojení. Koukni se na ní ve Vodafonu, prodávají jí jenom oni (je to nějaký jiný model s Vodafone vzhledem). Navíc tě to vyjde levnějc, když si to objednáš s tarifem na 1/2 roku a když máš IČO, tak jsi úplně v pohodě. Proto si to táta koupil, protože použitelnej mobil za takovou cenu by nikde nesehnal. Hodný Vodafoňák mu k tomu dal ještě nějaké doporučení a vyšlo ho to na cca 3100 CZK.

Ajo, ty jsi ze slovenska :-( Normálně stojí ve VF cca 5000CZK ( hs.htm ), to už bych šel radši do E50 za 6300CZK ( http://www.cz.o2.com/mobile/cz/phones/mobiles/detai lPhone/index.html?phoneId=435 ). Normálně se ale prodává trochu dráž, v O2 ji maj levnější (zjišťováno cca před 2 měsíci), bohužel ji ale nemaj ve slovenskym O2. Možná ale posílaj na Slovensko, to nevim. Ta E50 má horší foťák a asi i horší natáčení videa, to má ta 6234 vynikající (VGA).