Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradte kvalitný mobil

Poradte kvalitný mobil , mám obavu že taký zatiaľ neexistujue. Display čitateľný aj na slnku, mp3 prehrávač, FM rádio - kvalitné, Fotoaparát cez 1.3 Mpix /-bez vydania zvuku pri fotení/, natáčanie jednoduchého videa, komunikácia Bluetooth, Infračerv port, Interná pamäť rozšíriteľná o kartu.

Ségra a táta si teď koupili Nokii 6234 a jsou s nima velice spokojení. Koukni se na ní ve Vodafonu, prodávají jí jenom oni (je to nějaký jiný model s Vodafone vzhledem). Navíc tě to vyjde levnějc, když si to objednáš s tarifem na 1/2 roku a když máš IČO, tak jsi úplně v pohodě. Proto si to táta koupil, protože použitelnej mobil za takovou cenu by nikde nesehnal. Hodný Vodafoňák mu k tomu dal ještě nějaké doporučení a vyšlo ho to na cca 3100 CZK.

Ajo, ty jsi ze slovenska :-( Normálně stojí ve VF cca 5000CZK ( hs.htm ), to už bych šel radši do E50 za 6300CZK ( http://www.cz.o2.com/mobile/cz/phones/mobiles/detai lPhone/index.html?phoneId=435 ). Normálně se ale prodává trochu dráž, v O2 ji maj levnější (zjišťováno cca před 2 měsíci), bohužel ji ale nemaj ve slovenskym O2. Možná ale posílaj na Slovensko, to nevim. Ta E50 má horší foťák a asi i horší natáčení videa, to má ta 6234 vynikající (VGA).