Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou paměť RAM dokoupit?

Dobrý den, mám 8gb ram originál co byl v pc a chtěl bych si dokoupit druhou 8gb, ale bojím se abych neobjednal něco co nebude spolupracoat s tou starou. Na co se mám zaměři, popř. jakou dokoupit?
moje RAM je: SK hynix 8GB 2Rx8 PC3L-12800U-11-12-B1
www.imgup.cz

Zdravím, stále hľadám vhodné ramky k mojím Adatkam... keďže to nie je super súrne, tak som sa rozhodol, že račej počkám, kým sa v inzerátoch objavia rovnaké ako tie moje, nech mám väčšiu šancu, že mi to pôjde poriadne. Už dvakrát mi v bazáre pred nosom predali presne ten istý kit (2x2GB), čo mám v PC. Teraz som narazil na ďalšiu ponuku a preto sa chcem spýtať, či hraje nejakú úlohu rozdielna séria ... moje sú z extreme edition, v inzeráte ma chalan plus series. Inač sú tiež 2x2GB a 1066MHz.

A ešte otázočka, ak mám teraz 2x2GB zapojené v dual channel, dá sa k tomu zapojiť trebárz len jedna ďalšia ramka, alebo to majú byť opäť dve a dual channel.

Ďiki