Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soubory Office neodpovídají/problém z průzkumníkem Windows

Dobrý den,
před týdnem mi nešel probudit počítač z režimu spánku a ukázala se pouze černá obrazovka. Asi po čtvrt hodině jsem počítač manuálně vypnula (tlačítkem vypnutí) a následně zapnula, načež na obrazovce proběhla řada textu a čísel a až poté se počítač spustil. Vše vypadalo v pořádku, ale od té doby mi nelze spustit žádný soubor Office. Jakmile ne něj kliknu (levým nebo pravým tlačítkem), tak průzkumník Windows přestane odpovídat. Také se mi nenačítají některé stránky (např. www.zive.cz) a v kartě je pořád kolečko načítání. Používám prohlížeč Google Chrome, Office je 2010 a mám Windows7. Nevíte někdo čím mohou být tyto problémy způsobeny? Předem moc děkuji.

Najprv by som skontroloval ci sa neposkodil suborovy system tym vypnutim natvrdo, prikazovy riadok spustit ako spravca a do neho
chkdsk c:
bez dalsich parametrov to len vypise ci ok alebo chyby ale zatial nic nemeni (parameter /f je s opravou, ale opatrne).
Inac potom este by som odinstalil antivir ak tam nejaky je a restart.
.. potom este v HD Tune by som v error scan otestoval cely povrch HDD, odskrtnut quick. Ked bude vsetko ok ale problem pretrvavat, tak potom bude treba kukat co kde je poskodene v registry (handlery explorera apod) to je komplikovanejsie. Alebo preinstalit office alebo win apod...

Děkuji. Tak asi bude problém spíš celým Průzkumníkem Windows. Myslela jsem, že je problém jenom u souborů typu Office, protože Adobe Reader většinou otevřít šel, ale teď jsem chtěla zkusit spustit příkazový řádek a rovněž to nejde. Opět dostanu hlášku, že Průzkumník Windows neodpovídá...

Prikazovy riadok je v start - programy - prislusenstvo, tam na neho pravy klik a spustit ako spravca, alebo start-spustit a napisat tam cmd a potvrdit, to ale neni ako spravca (ale chkdsk c: len pre kontrolu mozno pojde aj tak). To pise ze prestal reagovat uz aj pri kliknuti v Start ponuke?
Skus nudzovy rezim (starsie wiundows (pre W7 plati toto) mackat F8 po restarte, novsie windows drzat shift a klik na restart)