Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při čištění cpu vypadnul tranzistorek.

Vytáhnul jsem z compa procesor,a při čištění od teplovodivé pasty,jsem si všimnul na opačné straně,že tam chybí maličký tranzistorek.Vypadnul.Strčil jsem zpátky procesor do compa,a vše jede,tak jak má.Chtěl bych vědět na co tam je? Neboť ho chci prodat.

Tu je aj obrazok nejakeho i7 zospodu, co konkretne mas na mysli a preco si myslis ze odpadol? Jaky presne mas model CPU?
https://www.caseking.de/intel-core-i7-4790-3-6-ghz -haswell-sockel-1150-boxed-hpit-131.html
Neni to tranzistorek ale kondenzatory alebo pripadne nejake konfiguracne spojky, ked tam nejaky neni tak to nevadi a mohlo to tak byt aj od vyrobcu, nemusel byt ani vobec osadeny. Ak si ho ale nasiel odpadnuty, tak odpadol, potom moze byt cpu trochu nestabilny, ale nemusi to vadit vobec.