Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prepnutie pesničky

Ahojte,nepoznáte ako by som prepol rýchlo pesničku myslím cez nejaké tlačidlo-hlasitosti,odblokovania či sa nedá prepnúť pesnička na ďalšiu
Mám honor 7 lite

ďakujem

nemam mu preco radit appku, takisto ma pouzit hlavu a najst si taku, co mu vyhovuje. recenzii hudobnych appiek je plny internet. taketo banality ma clovek riesit sam a automaticky, bez pomoci druhych.
A tiez nastudovat si pouzivanie tej, co uz pouziva je banalita, ktoru ma robit automaticky.