Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prepnutie pesničky

Ahojte,nepoznáte ako by som prepol rýchlo pesničku myslím cez nejaké tlačidlo-hlasitosti,odblokovania či sa nedá prepnúť pesnička na ďalšiu
Mám honor 7 lite

ďakujem

nemam mu preco radit appku, takisto ma pouzit hlavu a najst si taku, co mu vyhovuje. recenzii hudobnych appiek je plny internet. taketo banality ma clovek riesit sam a automaticky, bez pomoci druhych.
A tiez nastudovat si pouzivanie tej, co uz pouziva je banalita, ktoru ma robit automaticky.

Jdi se léčit. Koukám, že na Slováči je asi vedro, což? Má to dopad na tvé choré myšlení a prezentování se zde. Priateľka tě drží zkrátka a léčíš si své komplexy zde, nebo co?
Není jediné téma s tvou přítomností, abys nereagoval jak asertivní hňup. Zajímalo by mě jedno jediné téma za celou existenci této poradny, kdy si kterémukoliv tazateli poradil k vyřešení jeho problému. Místo toho si tu neustále mastíš ego svým king projevem.

Nepopírám, že někteří tazatelé se prostě neumí hned napoprvé vyjádřit správně a vystihnout svůj problém dle popisu, který je zde v návodu. Ale přesto se jim to nechá sdělit i normálně. Lidi jako jsi ty beru jako ostudu téhle poradny, za chvilku si můžeš podat ruku s titanikem a spol.

Zajímalo by mě, co si tak představuješ, že ty tvé plivance tazatelům přinesou. Neustále se jen odkazuješ na jejich inteligenci, jejich tupou neznalost, na zapojení vlastního mozku, ale abys jednou inteligentně a adekvátně něco přínosného poradil, to se u tebe ještě nekonalo. Zamysli se nad svou existencí.

Pokud si pouštíš písničky do sluchátek a nevadí ti gelové špunty, QuatBeaty (3ky) od LG mají ovládání hlasitosti, pausnutí písničky i tebou zmíněný skok na další. Navíc hrajou celkem slušně. Žádný jiný způsob mě nenapadá..