Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po startu načítaní Win 7 naběhne modrá smrt

Takže jak bych začal, no asi tak že jsem nainstaloval systém na nový HDD (Win 7 64-bit Home Premium). Vše běželo hladce i na plochu jsem se dostal a instaloval AMD chipset driver. Po tom ale co restartuji PC, mi najede Načítání Systému Windows, na chvilku je jen černá obrazovka a potom naskočí modrá smrt. Zvláštní je že po startu já hlupák dal Opravit spuštění Windows a potom co se spustí Oprava Systému Windows se žádné chyby nenajdou a resetuje se PC, přičemž se místo Načítaní Systému Windows znova načte Oprava Systému Windows, ani když jsem zkusil dát Nouzový režim tak stejně nic. Stejně tam naběhne místo nouzového režimu "Oprava Systému Windows".

Už si nevím rady, už jsem tak zoufalý že napíšu po x krát sem.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Si si isty ze ten driver bol spravny pre ten HW?
Inac potom budes musiet nainstalit to nanovo nacisto a hladat si ze ktory HW je vadny a ten vymenit, memtest86+ si dat na USB stick a testovat RAM, ked sa ti podari nainstalit win tak v HD Tune testovat povrch disku, apod.

Jednak, jako slušný člověk, mám "autorun" vypnutý, jednak "PC" si nic "nevybírá" (je to "železo"), ale závisí to na tom, jak to napsal nějaký Ind v chatce.
Po milionkrát:
- čipset.
- ostatní prostředky na ZD.
- přídavné karty.
Obvykle se doporučuje návštěva webu výrobce ZK a ostatních komponent a stažení správných ovladačů pro daný os. A vzhledem k tomu, co vyváděl minule, problém může být jinde.

Ked boli na CD tak su dobre ale ja osobne by som CD od dosky nepouzival, ptz vyroba CD trva velmi dlho a este to stalo pol roka v sklade kdesi, teda su to stare nezmysly, nasiel by som si novsie na webe dosky apod. a nech su urcite pre spravne windows.
CD od dosky je podlozka pod pivo, to zabudli napisat do navodu.

Mas tam bud nieco vadne alebo si tam nieco instalil blbo alebo cez seba vela veci (update a ovladace a janeviemco), skus ciste win a pomaly, win update najprv vypni, skus postupne po jednom instalit ovladace z webu vyrobcu dosky a zakazdym restart, ze jak sa to bude spravat potom. Potom zapni windows update a sleduj co instali a restart ked to doinstali, ne uprostred.

Po prvom restarte neinstal nic len zakaz update a pockaj 5minut nech sa to doinstali ten windows a restartuj Win a potom skus chipset ovladac pre W7 spravny (32bit ci 64bit) z webu dosky, ne z CD. A restart. Ked to bude aj potom blbo tak asi hladaj ze co je vadne. memtest86+, HD TUne kontrola povrchu, atd.

ok tak skus pomaly cisty win a vypnut update jak som pisal a neinstaluj tam tu vec z CD ale z webu dosky. Ked to bude blbo tak si daj memtest86+ na CD/USB a testuj, alebo RAM po jednej a instalit win znova, apod. Moze byt ale aj doska naprd alebo ine veci. BIOS by som pozrel verziu jaka je na webe dosky a jaku mas (vidiet v biose)
P.S. Dufam ze pod doskou mas distancky len na spravnych miestach.

Co to je za blbost? Víš vůbec, co vlastně Killer Network Manager dělá?
Jediné možné vysvětlení: při jeho instalaci se současně nainstaluje i ovladač k síťovce. Ovšem pokud předtím neproběhne instalace čipsetu, je to špatně.

Správný postup: Před započetím instalace si stáhni všechny potřebné ovladače z webu a umísti je někam, co nebude přeinstalací zasaženo (jiný oddíl na disku, USB flash, externí disk, ...). Pak ty ovladače nainstaluj ve správném pořadí (jako první ovladač čipsetu + restart, pak je to jedno).

Killer Network Manager

...je právě ten zbytečný nesmysl, který často způsobuje bsod.
ovladač síťovky nainstaluješ i bez toho svinstva.

postup instalace ovladačů je známý: chipset základní desky, restart, pak zbytek
informace k bsod zobrazí třeba nirsoft bsod viewer.
oba jednoduché kroky bývají nad schopnosti domácích instalatérů. tak tam přestaň instalovat hlouposti a nebudeš mít problémy.

Je to stejně už jedno, včera mi instalace už nenaběhla a vždy se kousla i když jsem zkusil jinou cd-rom nebo jiný HDD, stejně se kousla instalace. Mluvil jsem s týpkem co se živil tímhle a říkal že pokud jsem zkusil jiný HDD či jinou cd-rom tak to může být Základní deskou. A zkusil jsem vložit i do PC jinou instalaci Windows

Pisem ti odzaciatku ze mas asi vadny HW a ze tam mam spustit metest a hdtune. Nemusi to byt zakladni deskou moze to byt cimkolvek. Typek je zas nejaky diplmovany jasnovidec.
Treba to diagnostikovat (memtest , minimalna konfiguracia, defaults, test hdd, iny zdroj na test, ram po jednej, atd)