Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno dotaz ohledně notebooku

jak moc je dobrý tento notebook ?
https://www.datart.cz/Notebook-LENOVO-IP-110-15-6- HD-N3060-128SSD-4G-INT-W10.html

rozjede fallout 3, minecraft, league of legends ? na kolik fps ?
budu používat převážně na tahání do školy, prezentace atd... ale chci aby mi to i nějaké hry rozjelo :)
dražší si nemohu moc dovolit... kdyžtak doporučte jiný jestli můžete

mockrát vám všem děkuji :)

Ne,pokud potřebuješ noťas do školy,kup ten tebou vybraný. Nemá smysl kupovat dražší,stejně vydrží maximálně do konce studia. Kupovat herní za 25 a víc nyní je úplná blbost. Souběžně šetři a potom kup lepší herní,ale to se budeme bavit tak o 25 a víc tisíc. Na tahání v batohu stačí ten vybraný.

Jasný... co mám teď na tom se mi seká vše když mam spuštěný internet. Potřebuji něco co mi pojede čistěji. Nechci herní pecku ale něco co bude určené i na hry tak pro ostatní věci (filmy, prezentace, microsoft excel, atd). Mě úplně postačí něco na čem neklesnu pod 20 fps

to je moc dobrá zpráva že by mi vydržel... bohužel bych jsem potřeboval notebook i pro osobní použití :/ nebude moc dobré když si mi bude sekat na internetu :/. vy se v tom hodně vyznáte :) budete hodný a vyberete pro mě takový notebook který by jsem mohl používat jak na hry tak do školy ? cena tak do 10k tak aby se to drželo na 35-40 fps... nechci žádnou bombu.
děkuji

Ne, AMD do notebooku zatím ne (čeká se na mobilní Ryzen) i když to APU je na tom o něco lépe než atomová zoufalost a v oblasti integrované grafiky je daleko lepší, avšak furt nic moc.
Na hraní si pořiď desktop a do školy sešity a psací náčiní.

to je hezké... ale co když pojedu někam na cesty ? vidím že se mi snažíte naznačit že mi bude noťas k ničemu ale opravdu nebude :) jsou tu i jiné okolnosti které nezmínim protože nejsou důležité a nijak by jsme si tím nepomohli.

jinak.. už se to dá považovat za vyřené. Dozvěděl jsem se informace které jsem hledal a moc vám za ně děkuji :).
vyřešeno

A co na tom chceš během cest autobusem, nebo jiným dopravním prostředkem, "dělat", mimo hraní her? Aha, ono to je tajné.
Zatím to vypadá jasně, chceš se zapařovat a nejspíše i ve škole během vyučování, místo aby ses učil. Na to je jednak 10 táců málo, jednak skrze rodiče jsi za svou práci, tedy řádné studium, placen z daní ostatních.

Vás to trápí více než mě... a mimo to, já doma trávim nejméně času. Buď pracuji (což je další důvod proč potřebuji notebook. Aby jsem zabil čas když nikdo nechodí).
Jinak vás nemusí vůbec zajimat co nebo jak budu zacházet se svými věcmi.