Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kde stahnout Movie Maker? Boha uz!

Zdar lidi, dlouho jsem hledal,ale vlastne nenasel. Windows jak je mi znamo ukoncil podporu Essentials a aktualnich programu v nem. Mam Normalne legalni Os 7-64b a nemuzu ten podelanej maker sehnat. Jedna se o verzi tusim 16? Dam screen,jak ma vypadat. Nemuzu to stahnout nikde. Ulozto,nic. Sakra proc mi to essentials nenecha stahnout tu posledni verzi? Ma win 10 podporu makeru? Mam i jine editacni programy,ale tenhle bych rad pouzival dal. ( Novy hdd a tim padem vse nove.

Takže jsem tu zas a dobrý den,večer,ráno. Zapnul jsem ten sr**áč, nějak poskládal video, sestříhal, dal hudbu, obětoval 3 hodiny a když chci výsledný projekt exportovat do avi, nebo čehokoliv jiného, tak to po mě chce registraci a bez ní to nejde, tak mi řekněte, co teď. Už jsem fakt na ten program nasr... S Essentials byl součástí os a teď už se ofiko plná verze, která byla free asi nikde nestáhne a za použití toho odkazu z minule mi to teď chce registraci. Práci na makeru asi končím, jen by mě zajímalo, jak mohu onen výsledný film vyexportovat do použitelného formátu z projektu a dát od toho programu ruce pryč. Máte nějaké rady?