Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AVI recomp

Zdravím,
Již delší dobu používám AVIrecomp na vložení titulků do videa.Poslední dobou mi ale po chvilce program"spadne" a vyskočí okno-první průběh selhal.Když zkusím znova,tak to samé.Neví zde někdo o nějakém fíglu? Dosti prográmek používám.Díky.

Mozno je to video alebo subor s titulkami poskodene. A programator tej veci bol tiez ukecany jak svina, ze az jeden nevie co ma robit.
Inac titulky sa daju tusim pridavat aj v avidemux alebo virtualdube, su tam na to v menu addony ci pluginy ci jak sa to vola, moze trebars skusit avidemux.