Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem E-mail - jak poslat anonymně?

Dobrý den,prosím o radu.Chtěla bych poslat e-mail,ale anonymně.Soused týrá svého psa,tak bych to chtěla sdělit krajské veterině,ale nechci,aby se soused dozvěděl,že jsem toto oznámení podala já nedalo by se tady asi vydržet a je mi líto zvířete.Zjistí prosím podle mého ip čísla mou adresu?Děkuji přeji hezký den Delfina
Změna předmětu, původně: E-mail (fromM2U)

Nechá se to udělat přes Příkazový řádek nebo použít některý z mailerů na Internetu, je na to i soft(na některých hacking stránkách, většinou i s trojanem). Každopádně pokud odešleš email některým z těchto způsobů - dopouštíš se trestného činu Podvod(u).